Odzież

Bursztyn Skład

Bartosz Makarowski

jest wyłącznym dystrybutorem na Polskę marek odzieżowych FUN&FUN i Attic
 

Marka FUN&FUN

Marka FUN&FUN jest znana z trzech linii dedykowanych do sekcji wiekowych dla niemowląt, dzieci do ósmego roku życia oraz Junior dla starszych dzieci. Od codziennych ubiorów po te na specjalne okazje, zawsze podążając za najnowszymi trendami. FUN&FUN utrzymuje unikalny styl ze swoją słynną dbałością o detale, ze wstawkami i konkretnymi kolorami inspirowanymi refleksami słonecznymi które przekazują radość.

 

Grupa Catapano narodziła się w 1990 roku, kiedy ówczesny prezes firmy, Giovanni Catapano, postanowił podążać za duchem przedsiębiorczości, aby znaleźć nową koncepcję w świecie odzieży dla dzieci, koncentrując się na badaniach i jakości. Tak narodziła się marka Fun & Fun, która dzięki swojemu stylowi i jakości natychmiast pojawia się na rynku krajowym i zagranicznym. Marka rozwija się z biegiem lat, a kolekcja stanowi „platformę startową” dla firmy, która w krótkim czasie zaistniała na krajowych i międzynarodowych wybiegach. W krótkim czasie Fun & Fun znalazło swoje miejsce we wszystkich najbardziej prestiżowych włoskich i międzynarodowych butikach ubierających niemowlęta oraz  dziewczęta i chłopców z całego świata.

 

Zobacz
 

Dziewczyny

Zobacz

Zobacz
 

Chłopcy

Zobacz

Zobacz
 

Ciuszki niemowlęce

Zobacz

 

Zobacz
 

Kolekcja baby

Zobacz

Zobacz
 

Akcesoria

Zobacz

Zobacz
 

Buty

Zobacz

 

BIURO PROJEKTOWE

W Catapano Group nic nie rodzi się przypadkiem. Każda kolekcja, każdy element, a nawet każdy szczegół, od akcesoriów do etykiety, jest wynikiem złożonego procesu z udziałem wysoko wykwalifikowanych specjalistów i działów. Przede wszystkim działu projektantów, dumy firmy, miejsca, w którym kolekcje Grupy nabierają kształtu po wyszukanych badaniach, intensywnej burzy mózgów i genialnej intuicji. Stale aktualizowany o nowe trendy, dział projektowy opracowuje najnowsze kolekcje, projektując kreacje, które są perfekcyjną interpretacją najmodniejszych zjawisk tego okresu i są zgodne ze stylem i celem do osiągnięcia. Dużą wagę przywiązuje się do doboru materiałów i dopasowania. Przy wyborze tkanin przestrzega się precyzyjnych zasad, aby zachować wysokie standardy jakości. Po zdefiniowaniu materiałów dział projektowania rysuje linie i wyznacza nowe kreacje we współpracy z działem graficznym. Następnie wersje robocze są wysyłane do działu Modelowania, gdzie instrukcje projektowe są stosowane do wybranych materiałów. W ten sposób prototyp staje się próbką i poddawany dokładnym kontrolom i testom dopasowania.